Het land ontdekken

Een hobby die al mijn vrije tijd in beslag neemt, is niet alleen mountainbiken, maar ook het creëren van nieuwe routes.

Dit is een manier om te reizen, interessante plaatsen te bezoeken en je buiten de wegen met druk verkeer te bewegen: door bossen en velden. Ik vind het saai om elke keer dezelfde paden te rijden, dus ik probeer voor elke reis op zijn minst een gedeeltelijk unieke route te maken.

Ik had veel vrienden in Oekraïne en we reisden elk weekend door het land. De langste route duurde twee weken en was 1.500 km lang, van West- naar Oost-Oekraïne.
Nadat ik in april 2021 naar Nederland ben verhuisd, ontdek ik dit land via mijn hobby.

Er is nauwelijks een fietsvriendelijker land ter wereld, dus reizen door Nederland is voor mij echt een plezier.
Bovendien helpt deze hobby mij bij mijn vrijwilligerswerk. Ik fiets met de mensen die in het zorgcentrum wonen, op een rolstoelfiets of op een duofiets. 

Ik ben blij dat ik andere mensen op die manier een stukje vreugde kan schenken. Ik fiets meestal alleen, maar ik hoop snel meer vrienden te maken.

Anna Ulasenko (40), Weert